10.000 odsłon przekroczone!

Anna Koziołkiewicz-Kozak            09 czerwca 2015            Komentarze (0)

Wchodzę sobie dzisiaj w statystyki, a tu tymczasem 10.063 odsłony 🙂

Wiem, wiem, są o wiele poczytniejsze blogi, ale zawsze to miło wiedzieć, że czyta mnie ktoś jeszcze inny, aniżeli mąż, ciocia, chłopak kuzynki i kuzyn przyjaciółki 🙂

Od stycznia opublikowałam 53 wpisy.

Najczęściej czytane artykuły to Jak ustalić wysokość alimentów? oraz Wysokość alimentów – jak obliczyć i jakie dowody złożyć?

Najciekawsze frazy, które przyprowadziły Was do mnie to „slowo kocherek” (odpowiadam: to taki turystyczny garnek, łapie się go za pomocą tzw. utrzymanki), „jak zastapic slowo okropne” (odpowiadam: straszne? paskudne?), „rozmowa z psychologiem po rozstaniu z maminsynkiem” (pewnie może się przydać…), „kasus obrączke rozwód sąd najwyższy” (o ile mi wiadomo, Sąd Najwyższy nie rozważał, czy trzeba zwracać obrączkę po rozwodzie, chociaż kto wie?), „mieszkanie w rozliczeniu od adwokata” (???), no i hit, któremu poświęciłam swego czasu oddzielny wpis, czyli „sposoby wróżek na małżeństwo”.

Bardzo, bardzo dziękuję, że zaglądacie, czytacie i komentujecie!

thank-you-140227_1280

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: