Adwokat to nie wróżka… a biegła sądowa?

Anna Koziołkiewicz-Kozak            14 marca 2015            Komentarze (0)

Czytam najnowszy wpis na satyrycznym blogu adwokackim i własnym oczom nie wierzę

Koniecznie zajrzyj – pisałam niedawno, że adwokat to nie wróżka, a tu tymczasem mamy autentyczną opinię biegłej psycholog taką, że tytuł MEGA-pajac nie jest ani trochę przesadzony 😀

Na szczęście jest to jakieś kuriozum… za to już niedługo na moim blogu pojawi się wywiad z prawdziwą psycholożką, porozmawiamy  m.in. o tym, jak dziecko przeżywa rozstanie rodziców, jak mu pomóc – jeśli chcesz, bym zadała jakieś konkretne pytanie napisz – w komentarzu, lub korzystając z zakładki kontakt.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: