Być mądrym przed szkodą…

Anna Koziołkiewicz-Kozak            26 stycznia 2015            Komentarze (0)

Przysłowia są mądrością narodów (które innej mądrości nie mają), ale to nie znaczy, że koniecznie musisz działać zgodnie z przysłowiem „Mądry Polak po szkodzie”.

Jeśli wahasz się, czy skorzystać z pomocy prawnej, czy poradzić się sąsiadki łamane przez koleżanki łamane przez Google’a, koniecznie przeczytaj dzisiejszy wpis mec. Arkadiusza Jóźwika O wyższości mądrości ludowej nad wiedzą i umysłem i zastanów się jeszcze raz.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: