Chcesz wybrać najtrudniejszą drogę?

Anna Koziołkiewicz-Kozak            22 września 2015            Komentarze (0)

Drogi są różne… taki truizm na start.

No ale są różne. I co więcej, to od Ciebie zależy, jaką wybierzesz (no teraz to już „stary truizm dla dzieci” jak się mawiało w mojej klasie w liceum, gdy ktoś wyskakiwał z takim oryginalnym aforyzmem 🙂 ).

A żeby jeszcze bardziej przegiąć… nie, nie dorzucę cytatu z Paulo Coelho (to co napisałam do tej pory jest wystarczająco dobre, nieprawdaż?), za to zilustruję swoją wypowiedź zdjęciami pokazującymi drogę dosłownie. Rowerową.

Zdjęcie nr 1 – sprzed 2 tygodni (Żuławy):

IMG_3588

Możesz wpakować się na taką drogę, szlak okazał się być tylko na mapie, a w terenie wyglądał jak widać. Ale wiesz co, możesz zmienić trasę?

Trochę pchania roweru przez pole i udało się wyjechać na całkiem przyjemną szutrową drogę 🙂

Zdjęcie nr 2 – sprzed roku (Morawy):

prosta droga

A można i tak.  Sprawdzić mapę i jechać po pięknej ścieżce rowerowej przez dębowy las. Albo przez winnice (swoją droga, jeśli lubisz jeździć na rowerze i jeszcze nie byłeś na Morawach, to bardzo zachęcam).

***

Jeżeli jeszcze to czytasz, to być może zastanawiasz się, jaki z tego morał. I co to ma wspólnego z blogiem.

Ano ma o tyle, że w ten sposób chciałabym Cię poinformować, a jeśli akurat tego potrzebujesz zaprosić na warsztat Adwokat przeprowadza przez rozwód  w niedzielę, 18 października, godz. 17:00-20:00, Gdynia, PPNT, Al. Zwycięstwa 96/98.

Nie obiecuję, że Twoja droga może zawsze wyglądać tak, jak na drugim zdjęciu. Ale nawet z chaszczy da się wyjechać na prostą.

A tak w ogóle, to zapoznaj się z różnorodną ofertą festiwalu PROGRESSteron 32 – Trójmiasto, może znajdziesz coś dla siebie.

Ja na przykład zapisałam się na rysunkowy warsztat Natalii Klonowskiej, znanej szerzej jako Jadźka Rysuje. Natalia zapewnia, że „każdy potrafi rysować”, zatem być może już niedługo moje wpisy będą ładniejsze (jeśli czytałeś niektóre moje wpisy ilustrowane osobiście, np. Zjed7ź z ronda! albo Jak napisać pozew o alimenty KROK PO KROKU – krok 4. czyli tytuł, to wiesz, że startuję z poziomu hmm, to się ładnie mówi „Open level”?)

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: