Festiwal PROGRESSteron Trójmiasto już za niecałe 1,5 tygodnia!

Anna Koziołkiewicz-Kozak            09 października 2015            Komentarze (0)

progressteron_banerJa zapraszam na swój wykład:

Adwokat przeprowadza przez rozwód.

A oto oficjalna notka o festiwalu:

Jesienna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 16-18 października 2015 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Hasłem przewodnim 32 edycji Festiwalu jest: „Siła w Kobiecie – Kobieta w świecie”.

Celem jest inspirowanie kobiet do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób.

W październikowy weekend w Gdyni (16-18.10.2015), wszyscy zainteresowani rozwojem osobistym będą mogli wybierać spośród ponad 60 propozycji: warsztatów, wykładów i prezentacji.

W Strefie Chillout Festiwalu PROGRESSteron można będzie: odpoczywać, rozmawiać, spotkać się ze znajomymi, delektować się kawą lub herbatą, strzelić sobie pamiątkową fotkę, spróbować nowości kulinarnych – ilość aktywności zależy od wyobraźni odwiedzających.

Zobacz Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie: http://www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/ oraz polub profil na FB: https://www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

progressteron_plakat_a2_trojmiasto

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: