„Konkubina też rodzina”

Anna Koziołkiewicz-Kozak            12 marca 2015            Komentarze (0)

Pojawiła się odpowiedź na Konkubinat to grzech.

Na billboardach w Płocku możemy przeczytać, że Konkubina też rodzina.

Zrzut ekranu 2015-03-12 o 15.33.33

Wygląda na to, że autorzy pierwszego billboardu osiągnęli jednak efekt – rozpoczęli coś na kształt dyskusji… choć nie można niestety powiedzieć, by była to merytoryczna dyskusja na argumenty.

A ja tu tymczasem, niezależnie od tego, czy uważasz, że „konkubinat to grzech”, czy że „konkubina też rodzina” pomagam na co dzień rozwiązywać konkretne problemy.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: