Mam dla Ciebie prezent na Święta!

Anna Koziołkiewicz-Kozak            21 grudnia 2015            Komentarze (0)

I to prezent – prezent (prezent sensu stricte, jakby powiedział student pierwszego roku prawa zachłyśnięty nowymi, mądrymi słowami ;)), czyli bez marketingowych sztuczek typu „daj mi swój e-mail, to Ci coś dam”.

Prezent właściwie dla Twojego dziecka. Mianowicie, kolorowanka do pobrania autorstwa Natalii Klonowskiej, czyli Jadźka rysuje, opowiadająca o tym, co robi adwokat.

Znajduje się na marginesie bloga, pod zdjęciem.

Skąd się wziął pomysł na kolorowankę dla dzieci? Cóż, jeśli jesteś fryzjerem, lekarzem, czy policjantem, bez trudu znajdziesz mnóstwo książeczek i kolorowanek, które pomogą Ci opowiedzieć dziecku o tym, co robisz, gdy jesteś w pracy. Ale co począć, gdy Twój zawód jest nieco bardziej abstrakcyjny? Pozostaje przygotować materiały samemu, lub poprosić o to bardziej uzdolnioną rysunkowo znajomą 🙂

Na razie kolorowanka została przetestowana w warunkach domowych ze skutkiem następującym: 9-latka nie zainteresowała (stąd wniosek, że adresowana jest raczej do młodszych dzieci), natomiast 5-latka wykorzystała ją dość twórczo. Jak widzisz, postanowiła przenieść mnie z pracy na łąkę oraz na spacer pod gwiazdami – stało się to tak szybko, że nie zdążyłam zdjąć togi 😉

adwokat na łące adwokat pod gwiazdami

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: