Podatki samotnej matki – DARMOWY PORADNIK DO POBRANIA

Anna Koziołkiewicz-Kozak            25 marca 2015            Komentarze (1)

Pisałam o spotkaniu Podatki samotnej matki (i ojca) z księgową Natalią Kuchnowską.

Jest materialny rezultat tego spotkania – darmowy poradnik do pobrania.

Dowiesz się z niego, jak rozliczyć PIT za 2014 korzystając z ulgi dla rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz jakie możesz uzyskać zasiłki.

Ponieważ nie linkuję materiałów, z którymi się nie zapoznałam, poradnik przejrzałam. Jest bardzo przejrzysty, wyczerpujący, zawiera konkretne przykłady. Jest też na końcu podany adres mailowy z zaproszeniem do zadawania pytań.

Ogólnie, materiał godny polecenia – zatem polecam 🙂

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Monika Lipiec 14, 2017 o 04:41

Witaj. Poradnik sie nie wyświetla. Szkoda.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: