Skontaktuj się!

Jednak nie będzie podwyżki opłat sądowych?

Anna Koziołkiewicz-Kozak04 grudnia 2017Komentarze (0)

W piątek pisałam, że jeśli jesteś zdecydowany na rozwód, nie czekaj, bo może być dużo drożej.

W weekend zajęłam się rodzinnym pieczeniem pierniczków, przynoszeniem z lasu sosnowych gałązek, żeby je poutykać w skrzynkach po przekwitłych już kwiatach i jak to w weekend – do internetów zasadniczo nie zaglądałam.

A tu tymczasem Ministerstwo tłumaczy, że wprawdzie zmiany były potrzebne, bo

“podatnik nie powinien ponosić kosztów cudzych rozwodów”

to jednak, ponieważ “propozycje spotkały się z krytyką“, podtrzymywane nie będą.

Zaraz potem nastąpiła jednak zapowiedź, że jakaś reforma jednak będzie, choć jej ostateczny kształt ma być uzgodniony, w tym także mają odbyć się konsultacje społeczne. Tak że coś się zmieni, ale nie wiadomo kiedy i jak.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: