Skontaktuj się!

10.000 odsłon przekroczone!

Anna Koziołkiewicz-Kozak09 czerwca 2015Komentarze (0)

Wchodzę sobie dzisiaj w statystyki, a tu tymczasem 10.063 odsłony 🙂

Wiem, wiem, są o wiele poczytniejsze blogi, ale zawsze to miło wiedzieć, że czyta mnie ktoś jeszcze inny, aniżeli mąż, ciocia, chłopak kuzynki i kuzyn przyjaciółki 🙂

Od stycznia opublikowałam 53 wpisy.

Najczęściej czytane artykuły to Jak ustalić wysokość alimentów? oraz Wysokość alimentów – jak obliczyć i jakie dowody złożyć?

Najciekawsze frazy, które przyprowadziły Was do mnie to “slowo kocherek” (odpowiadam: to taki turystyczny garnek, łapie się go za pomocą tzw. utrzymanki), “jak zastapic slowo okropne” (odpowiadam: straszne? paskudne?), “rozmowa z psychologiem po rozstaniu z maminsynkiem” (pewnie może się przydać…), “kasus obrączke rozwód sąd najwyższy” (o ile mi wiadomo, Sąd Najwyższy nie rozważał, czy trzeba zwracać obrączkę po rozwodzie, chociaż kto wie?), “mieszkanie w rozliczeniu od adwokata” (???), no i hit, któremu poświęciłam swego czasu oddzielny wpis, czyli “sposoby wróżek na małżeństwo”.

Bardzo, bardzo dziękuję, że zaglądacie, czytacie i komentujecie!

thank-you-140227_1280

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: