Skontaktuj się!

E-book “Rozwód dla kobiet”

Anna Koziołkiewicz-Kozak02 czerwca 20204 komentarze

Wreszcie jest, działa! E-book “Rozwód dla kobiet”. (od razu spieszę z wyjaśnieniem, że “Rozwód dla mężczyzn” ukaże się niebawem, na pewno dam znać!)

To nasza wspólna praca – moja i Małgorzaty Ciukszy (jest psychologiem, radcą prawnym i wulkanem nieszablonowych idei).

„Rozwód dla kobiet” to poradnik rozwodowy w formie e-booka. Bardzo praktyczny. Odpowiadamy w niej na blisko osiemdziesiąt prawdziwych pytań zadanych nam przez grono kobiet – naszych aktualnych lub byłych klientek, znajomych i przyjaciółek, będących już po rozwodzie lub jeszcze w trakcie procesu rozwodowego.

Pytania podzieliłyśmy na trzy grupy, w zależności od tego, czy dotyczyły sytuacji przed rozwodem, w trakcie rozwodu czy po rozwodzie. Małgosia odpowiadała na te psychologiczne, a ja na prawnicze.

Wierzę, że nasz e-book uspokoi, rozwieje wątpliwości i pomoże podjąć mądre decyzje.

Możesz wysłuchać też mojej rozmowy o e-booku w Radio Gdańsk – byłam Gościem Dnia Radia Gdańsk (!) i rozmawiałam o naszym poradniku z red. Grzegorzem Armatowskim.

Kobiety, które już przeczytały ten e-book mówią:

„Jaka szkoda, że ten e-book nie był dostępny na rynku wtedy, gdy przyszło mi podejmować decyzję o własnym rozwodzie! Jest to zawsze trudna decyzja (bo przecież miało być tak pięknie, a niestety nie jest), a w przypadku trudnych decyzji dobrze jest skorzystać ze wsparcia życzliwych osób, które w dodatku doskonale znają się na rzeczy. Czytając e-book miałam wrażenie, że rozmawiam z niezwykle sympatycznymi, rozsądnymi i dowcipnymi kobietami, które w dodatku na wskroś poznały zarówno procedury sądowe, jak i zakamarki ludzkiej psychiki.
E-book zawiera mnóstwo bardzo konkretnych i przydatnych informacji o tym, czego się spodziewać i jak się do tego przygotować. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o rozwodach, ale bałyście się zapytać!”
Aneta

„To jest to, czego bardzo brakowało mi, podczas rozwodu – wspólnego stanowiska prawnika i psychologa. W trakcie rozwodu miałam dużo pytań, ale najtrudniej było pogodzić aspekty prawne z psychologicznymi – czy stosując rady prawnika, nie krzywdzę dzieci, czy dbając o emocje dzieci nie zaszkodzę sobie w sądzie? Ten e-book odpowiada chyba na wszystkie wątpliwości, które miałam. Książka oswaja z rozwodem i salą sądową, wyjaśnia przez co będzie się przechodzić emocjonalnie i formalnie, ale przede wszystkim uspokaja. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich rozwodzących się kobiet!”
Marta

„Książka jest idealna dla wszystkich kobiet, które myślą o rozwodzie lub są w trakcie procesu. Znajdziesz tutaj odpowiedź na całą serię pytań, które zadajesz sobie będąc w sytuacji rozwodu i dowiesz się krok po kroku jak wygląda ‚przygoda’ rozwód, że warto korzystać z pomocy specjalistów oraz że nie ma czegoś takiego jak głupie pytania. Warto zadbać o siebie w tym trudnym czasie, a ta książka jest taką małą, domową formą wsparcia. Szczerze polecam.”
Iga Domagała

„Kupiłam. W prezencie dla bliskiej osoby w rozterce rodzinnej.
Książka jest FANTASTYCZNYM przewodnikiem dla osób nie tylko w rozwodzie, ale doświadczających trudu rozstania.
Dziękuję za tą nową pozycję w bibliotece świetnych książek.”
Dorota M. Blum

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Nat 10 czerwca, 2020 o 13:56

Szanowna Pani Mecenas – 100 pln za e-book…czy cena nie odstrasza potencjalnych klientów? Może wartoby udostępnić nieodpłatnie jakiś fragment bez konieczności korzystania z newslettera. Niektóre pytania są faktycznie interesujące ale przecież liczą się odpowiedzi czy są (np. kilkuzdaniowe czy szersze).

Odpowiedz

Anna Koziołkiewicz-Kozak 19 czerwca, 2020 o 12:27

Cenę ustalałyśmy w oparciu o przeciętne ceny porady prawnej / konsultacji psychologicznej 🙂 Co do newslettera, przyznam, że na razie nie mamy na niego pomysłu, ale jeśli powstanie, to na pewno nie będzie żadnego spamu. Czy możliwość wykupienia dostępu do poszczególnych pytań z Pani/Pana punktu widzenia to dobry pomysł?

Odpowiedz

Nat 22 czerwca, 2020 o 10:06

Szanowna Pani Mecenas z mojego punktu widzenia udostępnienie nieodpłatnego fargmentu mogłoby pomóc wahającemu się potencjalnemu nabywcy w podjęciu decyzji o kupnie. Jeżeli ktoś ma wydać 100 zł to chciałby wiedzieć jak szczegółowe informacje są zawarte w e-booku (czy w treści zawarto odwołania do orzecznictwa SN/SA, doktryny, praktyki sali rozpraw itp.). Poza tym sama idea jest bardzo dobra a sądząc po spisie treści to e-book może być ciekawy. Pozdrawiam

Odpowiedz

Anna Koziołkiewicz-Kozak 22 czerwca, 2020 o 11:04

Serdecznie dziękuję za odpowiedź 🙂 zastanowimy się nad udostępnieniem bez opcji zapisu na newsletter (zwłaszcza, że póki co nie mamy pomysłu, by cokolwiek wysyłać ;)). Dam znać, jeśli tak zrobimy!

Odpowiedzi są pisane nie dla prawników, więc w części prawniczej nie ma rozważań teoretyczno-akademickich o sporach w doktrynie, czy orzecznictwie. Takie kwestia są wspominane tylko wtedy, gdy różnice mogą spowodować, że dana kwestia może zostać potraktowana różnie w zależności od poglądu sądu (np. w przypadku podejścia do podziału majątku, gdy dzielone jest mieszkanie obciążone kredytem). Natomiast o praktyce jest dużo.

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis: