Skontaktuj się!

No dobra, to w końcu z obrączką czy bez? Prawne różnice między małżeństwem, a związkiem nieformalnym.

Anna Koziołkiewicz-Kozak23 stycznia 2019Komentarze (0)

Ostatnio Zaprzyjaźniona Osoba zajrzała do mnie po raz pierwszy i dostałam od niej taki feedback: “wiesz, bardzo fajnie piszesz i w ogóle, ale po tytule to ja liczyłam, że dowiem się, czy w końcu lepiej z obrączką, czy bez!”

Cóż, faktycznie mój blog od momentu jego założenia trochę podryfował w stronę artykułów omawiających różne kwestie związane z problemami prawnymi dotyczącymi i małżeństw i związków nieformalnych, artykułów jest coraz więcej.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, to może być Ci trudno znaleźć akurat te, które odpowiadają na tytułowe pytanie bloga. To może być irytujące, najwyższy czas zrobić zatem generalne porządki w szufladach.

Myślałam, jak to zrobić mądrze, w pierwszej chwili chciałam napisać artykuł typu “spis treści”, ale potem pomyślałam, że w sumie to bez sensu, bo za jakiś czas on nie będzie widoczny i zrobi się jeszcze większy bałagan. Ostatecznie zdecydowałam, że zakładam nową szufladę pt. “To w końcu z obrączką czy bez? Prawne różnice między małżeństwem, a związkiem nieformalnym.” i postaram się tam wrzucić wszystkie artykuły, które właśnie tego dotyczą. No i oczywiście dorzucać konsekwentnie nowe.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: