Skontaktuj się!

Wywiad… ze mną

Anna Koziołkiewicz-Kozak05 lipca 2019Komentarze (0)

Porozmawialiśmy sobie z Rafałem Chmielewskim przede wszystkim o byciu adwokatem i mediacji, ale także o kajakach, lemoniadzie, prowadzeniu bloga i dobrych książkach, które warto, by prawnik przeczytał i wielu innych sprawach. Jeśli masz chęć trochę lepiej mnie poznać, posłuchać, jak mówię, dowiedzieć się, co myślę – serdecznie zapraszam:

Jeszcze tylko dodam, że nie planowaliśmy za bardzo rozmawiać o mediacji, ale że jest to taki temat, że gdy zacznę o nim mówić, trudno mnie zawrócić… cóż, tak wyszło 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: