Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 23-28 lutego 2015 r.

Anna Koziołkiewicz-Kozak            23 lutego 2015            Komentarze (0)

Rusza dzisiaj Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Na zalinkowanej stronie ministerstwa dostępne są adresy i telefony instytucji udzielających porad – prawników, mediatorów i psychologów.

Ze strony Ministerstwa można też pobrać poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”

Natomiast ja – tak jak i wielu innych “zwykłych” adwokatów – serdecznie zapraszam osoby potrzebujące takiej właśnie pomocy w tym tygodniu na bezpłatne porady.

Ponieważ jest to dla mnie normalny tydzień pracy, proszę o telefon, żeby umówić konkretny dzień i godzinę spotkania.

 KMBT_C224e-20150213155028

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: