Konsumencie uważaj! Wykład dla Klubu Seniora Motława w Gdańsku

Anna Koziołkiewicz-Kozak            21 maja 2015            Komentarze (0)

Miałam dzisiaj przyjemność opowiedzieć Paniom i Panom z Klubu Seniora Motława w Gdańsku o nowych przepisach chroniących konsumentów.

Serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie i piękny kwiat wykonany przez jedną z Pań:

kwiat

Ponieważ był to wykład kończący cykl wykładów dla Seniorów zorganizowanych przez Pomorską Izbę Adwokacką, było też trochę świętowania oraz oficjalni Goście. Zrobiliśmy też sobie pamiątkowe zdjęcie, od lewej: Wiceprezydent Miasta Gdańska Piotr Grzelak, Dziekan Pomorskiej Izby Adwokackiej Dariusz Strzelecki, Pani Helena Turk, szefowa Klubu, ja, Pani Mecenas Agnieszka Tomaszewska, organizatorka cyklu wykładów oraz Wicedziekan Pomorskiej Izby Adwokackiej Marcin Derlacz.

z p. przewodniczaca wiceprezydentem dziekanami i organizatorką

A to ja w akcji – nie miałam świadomości, że tak przycupnęłam z mikrofonem, chyba coś pokazywałam…

sciskam mikrofon

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: