Skontaktuj się!

Czy kocha Pani męża? Czy kocha Pan żonę?

Anna Koziołkiewicz-Kozak22 maja 2015Komentarze (1)

Żeby dostać rozwód trzeba w sądzie odpowiedzieć: “Nie.”

Ale na pewno zanim pytanie to padnie z ust Wysokiego Sądu, warto je zadać samemu sobie…

I nie pytaj mnie, czy masz się rozwieść. Bo ja tego naprawdę nie wiem.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Kasia 29 sierpnia, 2016 o 00:30

Jestem mezatka 9lat, trzy mce temu maz powiedzial ze mnie juz nie kocha i chce rozwod. Mamy 2letniego synka. W malzenstwie bylo roznie raz bialo raz czarno. Chce zmienic swoje czarne zachowanie na szare, bo go calkiem nie wybiele. Kocham mojego meza i nie chce odchodic od niego. Czy w sadzie na rozpawie mam powiedziec ze kocham?

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: