Skontaktuj się!

Udziały w spółce z o.o. w przypadku rozwodu i podziału majątku wspólnika

Anna Koziołkiewicz-Kozak23 kwietnia 2020Komentarze (0)

Jakie są skutki rozwodu i podziału majątku jednego z udziałowców spółki z o.o.?

Serdecznie polecam rozmowę z Panią Mecenas Aleksandrą Gaczek, autorką bloga Rozwód Katowice. Adwokat o rozwodzie na Śląsku na blogu Pani Mecenas Anety Kułakowskiej –  ZARZĄD W SPÓŁCE Z O. O. – O prawach i obowiązkach członków zarządu w spółce kapitałowej:

Jak spółka może uniknąć zaskoczenia po rozwodzie jednego z udziałowców – udziały w spółce z o.o. w przypadku rozwodu i podziału majątku jednego ze wspólników. Rozmowa z Adwokatem Aleksandrą Gaczek

Z wywiadu dowiesz się m.in:

  • Do kogo należą udziały w spółce z o.o., które zostały objęte lub zakupione w trakcie trwania małżeństwa przez jednego z małżonków?
  • Jak zabezpieczyć spółkę i udziałowców, przed zmianami w strukturze udziałowej, które mogą się wydarzyć po rozwodzie i podziale majątku jednego z udziałowców?
  • Jak wygląda podział majątku udziałowca po rozwodzie?
  • Czy sprzedaż udziałów, które wchodzą w skład wspólności majątkowej małżeńskiej udziałowca wymaga zgody współmałżonka?

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: