Skontaktuj się!

Dziecko w rozwodzie – mądre poradniki do pobrania

Anna Koziołkiewicz-Kozak09 maja 20182 komentarze

Temat poruszałam już m. in. w wywiadach z psycholożką Martą Seweryńską-Kępa (Zobacz dział Rozmowy z psychologiem). Dzisiaj bardzo polecam mądre poradniki przygotowane przez Centrum Mediacji „Partners” Polska:

  • Jeśli jesteś rodzicem w sytuacji rozwodu /rozstania, ten poradnik pomoże Ci zrozumieć, jak Twoje dziecko odbiera tę trudną rzeczywistość i podpowie, jak w tym wszystkim zadbać o nie:

Dziecko w rozwodzie – poradnik dla rodziców

  • Pomocny w rozmowie z dzieckiem może okazać się poradnik napisany specjalnie dla dzieci:

Moi rodzice się rozwodzą

  • Powstał też specjalny poradnik dla ojców, czy też (bo nie lubię uogólnień, nawet gdy wynikają one ze statystyk) raczej dla tego rodzica, który wskutek rozwodu / rozstania nie jest z dzieckiem na co dzień – rady, jak w takich warunkach zachować relację:

Tata na zawsze

  • Jeśli natomiast zajmujesz się tymi sprawami zawodowo – np. jako adwokat, kurator, sędzia. mediator – warto byś zapoznał się z poradnikiem dla specjalistów:

Poradnik dla specjalistów

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Radosław 4 października, 2018 o 07:56

Jeśli już kompletnie nie może się ktoś obejść bez rozwodu, to powinien dla dobra dzieci zrobić to w miarę na spokojnie. Warto skorzystać z pomocy kancelarii Umocowana, której pracownicy specjalizują się w sprawach rodzinnych. Korzystając z pomocy specjalistów szybko zakończyć można sprawę.

Odpowiedz

Ania 2 sierpnia, 2022 o 12:14

To prawda, dziecko nie jest niczemu winne, więc wato załatwić sprawy rozwodowe tak, aby jak najmniej ucierpiało.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: