Skontaktuj się!

“Nasza klątwa” nominowana do Oskara, a Leo czeka na Twój 1%

Anna Koziołkiewicz-Kozak16 stycznia 2015Komentarze (0)

Dzisiaj niemerytorycznie, ale w ważnej sprawie.

Choć mi się wydaje, że to niewiarygodne, bo od dwóch dni wszystkie internety i gazety o tym trąbią (a ponieważ Tomek Śliwiński jest moim kolegą z klasy z liceum – huczy o tym cały “mój” facebook) – może nie słyszałeś jeszcze o bohaterze filmu – dzielnym Leo i jego fantastycznych rodzicach?

Jeśli nie słyszałeś, to najwyższa pora. Koniecznie wejdź na Leoblog ! Jeśli jesteś facebookowcem, polub Akcję Pomocy dla Leosia !

A przede wszystkim – jeśli jeszcze się wahasz na co przeznaczyć swój 1%tu znajdziesz całą ścieżkę.

Leo cierpi na rzadka chorobę, zwaną potocznie klątwą Ondyny (stąd tytuł filmu) – gdy zasypia, przestaje oddychać. Musi być podłączony przez rurkę tracheotomijną do respiratora. Twój 1 % może pomóc mu pozbyć się całej tej aparatury.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: