Skontaktuj się!

Co robi adwokat o tej porze (po 23.00) pod komputerem???

Anna Koziołkiewicz-Kozak31 sierpnia 20152 komentarze

Ano pisze.

Bo właśnie jutro mija termin, a Klient przyszedł dzisiaj wieczorem.

Termin, dodajmy, 3-miesięczny.

Nie narzekam. Taki zawód. Takie sytuacje się zdarzają. Jeśli można pomóc, zrobię wszystko, by pomóc, nawet jeśli oznacza to pisanie po nocy.

Ale apeluję. Jeśli masz problem, przyjdź możliwie jak najwcześniej!

Jeśli to możliwe, nie czekaj na ostatnią chwilę!

Minimalizujesz w ten sposób ryzyko, że np. wybrany przez Ciebie adwokat będzie akurat na urlopie, w podróży służbowej, lub z innej przyczyny absolutnie nie da rady napisać pisma na jutro (lub co gorsza na dziś).

Nie mówiąc już o tym, że jeśli mam kilka dni na napisanie poważnego pisma, zapewne będzie ono lepszej jakości niż pisane w nocy. Będzie czas na zgromadzenie i uporządkowanie materiału dowodowego. Na ewentualne dodatkowe pytania o stan faktyczny. Na analizę i przemyślenie…

No, to by było na tyle jeśli chodzi o apele, a teraz wracam do pisma

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 749 861e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

arkadiusz 1 września, 2015 o 00:19
Anna Koziołkiewicz-Kozak 1 września, 2015 o 15:26

🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Koziołkiewicz-Kozak z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem annakoziolkiewicz@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: